KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12198073
nr 1219 8073
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färgetsning, Signerad -80, Kvinna, 40/70,76x56
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:43:32
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim